meshcut logo

ما واحد ایران کد شرکت مشاوران مشکات شرق هستیم، تیم ما تشکیل شده است از خبره ترین کارشناسان کدینگ و شماره گذاری کالا و خدمات، تمامی همکاران در این مجموعه بالای 12 سال حد اقل سابقه کاری صرفا در همین مجموعه را داشته و با تجربه کافی فرآیندهای دریافت ایران کد و بارکد فروشگاهی GTIN را برای شما ساده و شفاف می نمایند. می توانید به ما و سابقه ما اعتماد کنید. این واحد تا کنون توانسته به بیش از 8000 کسب و کار سرویس ایران کد و بارکد GTIN را به بهترین شکل موجود ارائه نموده و رضایت خود را در کاهش زیان و سود بیشتر مشتریان خود دیده است.

برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص خدمات این شرکت کافیست در سامانه مشکاتیک عضو شده و درخواست خودرا ایجاد نمائید. کارشناسان ما همواره از طریق سامانه مشکاتیک آماده پاسخ گویی به درخواستهای شما می باشند.

    مراحل دریافت بارکد کالا:
  • در سامانه مشکاتیک ثبت نام نموده.
  • لیست محصولات خود را در تیکت جدید پیوست نمائید.
  • ایران کد و بارکد اختصاصی خودرا با خیال راحت دریافت کنید.
99.9%

رضایت مشتری
طی 15 سال خدمت صادقانه.

خدمات قابل اعتماد

بدون هزینه اضافه

برای دریافت ایران کد از مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران و ثبت بارکد GTIN محصولات در سازمان جهانی GS1، هیچگونه حق العملی به این شرکت پرداخت نخواهید کرد و صرفا تعرفه دولتی درنظر گرفته شده را به مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران پرداخت می کنید.

رهبری و مشاوره

تیم باتجربه

بخش شماره گذاری کالا و خدمات این شرکت مجهز به کارشناسان دوره دیده با بیش از 10 سال تجربه می باشد. به تجربه تیم ما اعتماد کرده و بدون اتلاف وقت دروازه ورود به دنیای تجارت را به روی محصولات خود باز کنید.

پس از دریافت لیست بارکد محصولات می توانید برای چاپ هرچه بهتر بارکد از ما مشاوره دریافت نمائید.

عدم رعایت استانداردهای چاپ بارکد می تواند هزینه ای قابل توجهی را به کسب و کار شما تحمیل کند. بهتر است که قبل از بروز مشکلاتی مانند برگشت کالا از ما تائیدیه چاپ دریافت نمائید.

0
0

آیا به دنبال یک

مشاوره حرفه ای کسب و کار هستید؟

الگو ها و استراتژی های موفق را اجرا کنید.